Prasideda šauniausios biuro komandos paieška

Šiandien prasideda konkursas „Biuro komanda 2017“, kuriame bus renkama šauniausia, originaliausia ir linksmiausia biuro komanda. Įmonių ir organizacijų biurų komandos varžysis demonstruodamos žinias, originalumą, kūrybiškumą, sugebėjimą tinkamai reaguoti į sudėtingas situacijas. Laimėtojai bus apdovanoti kruizine kelione į Stokholmą.

Kaip teigia konkurso sumanytojas Artūras Tuminas, bendrovės „Biuro pasaulis“ generalinis direktorius, konkurso „Biuro komanda“ tikslas – skatinti tobulėti šalies bendrovių biurų administratorius ir darbuotojus, ugdyti jų gebėjimus ir išmonę, puoselėti geriausias biuro tradicijas, plėtoti kolektyvų bendradarbiavimą ir skatinti keistis geriausia patirtimi.

Konkurso dalyviai pirmame etape turi atsakyti į šmaikščius ir rimtus klausimus: kiek kėdžių yra jų biure, kaip elgtųsi su užsnūdusiu kolega, koks linksmiausias biure nutikęs nuotykis ir pan. Konkurse dalyvaujančios komandos taip pat turės pademonstruoti kūrybiškumą pristatydamos savo komandą bei kurdamos šypseną iš įvairių biuro reikmenų.

„Vienas kito pažinimas, supratimas ir gebėjimas bendradarbiauti bei spręsti iškilusius uždavinius ypač svarbu kolektyvo mikroklimatui, kuris atsiliepia ir įmonės veiklos rezultatams. Rinkdami šauniausią biuro komandą norime padėti įmonių darbuotojams atsiskleisti, tiesiog padrąsinti prieiti prie kolegos ir pasiūlyti artimiau susipažinti, sprendžiant konkurso užduotis atskleisti stipriąsias puses. Juk šauniausia komanda nebūtinai turi būti kartu išdirbusi 10 ar 15 metų, komandiniai ryšiai gali bei turi formuotis ir tarp ką tik susipažinusių kolegų“, – teigia A. Tuminas.

Registruotis į konkursą tinklapyje http://biurokomanda.lt ir užpildžius anketą jame dalyvauti gali visos šalies įmonės ar organizacijos. Registracija vyksta iki vasario 5 d. Pirmame etape vertinimo komisija ir internetinio puslapio lankytojai išrinks 20 komandų, kurios dėl šauniausios komandos titulo susirungs finaliniame renginyje kovo mėnesį. Visi finalo dalyviai bus apdovanoti prizais, o pagrindinis prizas I vietos laimėtojui – 4 asmenų kruizinė kelionė Ryga–Stokholmas–Ryga.

Biuro ir mokyklinių reikmenų bei verslo dovanų prekybos bendrovė „Biuro pasaulis“ kasmet organizuoja dar du nacionalinius konkursus – dailyraščio konkursą „Rašom!“ bei dailės darbų konkursą „Piešiam!“, kuriais siekiama ugdyti kūrybiškumą ir saviraišką, o taip pat parodą-edukacinį renginį pedagogams „Moderni mokykla“.